Вистава "Сексу немає, але ви тримайтеся"

10 травня 2024, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

ДИВНІ ЛЮДИ. СЕКСУ НЕМАЄ, АЛЕ ВИ ТРИМАЙТЕСЯ!
 
В Києві! Чекаємо на вас 10 травня 2024 року о 19:00 в Будинку архітектора.
 
Продовжуємо підтримувати та допомогати один одному. Для психоемоційного розвантаження запрошуємо на легкі комедійні вистави від театру "ДИВНІ ЛЮДИ".
 
Отримати дозу тонкого гумору і веселощів дуже просто! 10 травня 2024  року, актори театру "ДИВНІ ЛЮДИ" зберуться на одній сцені, щоб поговорити про те, що було важливим у мирному житті і обов’язково буде, а також порадувати глядача, розсмішити і зарядити гарним настроєм. Не пропустіть  комедію "Сексу немає, але ви тримайтеся!" 10 травня 2024  року року в Києві! 
 
Яскрава, весела, смілива комедія від чоловіків з театру "ДИВНІ ЛЮДИ" покаже та розповість про відмінності між статями, про стереотипи та помилки, яким часто піддаються люди. Вічна тема Чоловіків та Жінок розкривається з нового боку. 
 
Як писав Джон Грей, чоловіки з Марса, а жінки з Венери. Справді, відмінностей у нас дуже багато, але багато спільного. Існує безліч стереотипів, які завжди є істинними. Наприклад, кажуть, що чоловіки менш балакучі, і якщо вони збираються разом, то для того, щоб обговорити важливі справи. А жінки неодмінно пліткують та обговорюють чоловіків. Але не тут було! Тільки послухайте, про що говорять чоловіки після робочого дня, коли збираються в барах відпочити, ті ще пліткарі та базікани…
 
Комедія "Сексу немає, але ви тримайтеся!" стане справжнім одкровенням для жінок та веселою постановкою для чоловіків. У героях ви впізнаєте себе чи своїх близьких, зможете оцінити себе з боку та посміятися з знайомих життєвих ситуацій. Несподіваний сюжет, відверті діалоги, блискучі жарти та реалістичні перетворення акторів на сцені подарують масу задоволення!
Величезна доза гумору, несподівані повороти і віртуозна гра акторів театру "ДИВНІ ЛЮДИ". Відверті діалоги, іскрометні жарти і звичайно ж, в кращих традиціях театру, жива авторська музика.
 
Театральний стендап - саме так можна охарактеризувати жанр в якому ми працюємо. Дивні люди - це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання якими актори діляться з глядачем. Так само, це унікальне поєднання того, що вистави відбуваються у взаємодії з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це з часом перетворилося на симбіоз Театру і Stand Up. Ось що являє собою театр "ДИВНІ ЛЮДИ".
 
Панове, запрошуємо Вас в незвичайний, але повний харизми театр "ДИВНІ ЛЮДИ"!
 
 

Придбати квиток на Вистава "Сексу немає, але ви тримайтеся" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Сексу немає, але ви тримайтеся" відбудеться 10 травня 2024, 19:00, п’ятниця в Київський будинок Архітектора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.