Концерт до Дня Матері

1 травня 2024, 18:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Запрошуємо всіх на весняний концерт, присвячений Дню Матері! В концерті візьмуть участь відомі артисти української естради: Іво Бобул, Ольга Сумська, Павло Зібров, Ауріка Ротару,  Оксана Пекун, Євген Хмара, Одара Хмара, Дмитро Коляденко, Михайло Грицкан, Віталій Борисюк, Тетяна Піскарьова, Влад Булах, Солоха, Андрій Кравченко, Валерій Юрченко, Ніна Мирвода, Андрій Князь, Андрій Іщенко, Олександр Кварта, Оля Зеленська, Іван Нікітюк,  Гурт «Гетьман», Гурт «Лісапетний батальйон», Гурт «Діти Фристайла», Гурт «Il MEN», Народний ансамбль танцю « Горлиця», Ансамбль сучасного танцю «Майстер- клас», Ансамбль танцю «Апельсин»

Ведучі - Анатолій Гнатюк , Ірина Коваленко

Придбати квиток на Концерт до Дня Матері можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Концерт до Дня Матері відбудеться 1 травня 2024, 18:00, середа в МЦКМ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.