Майстер-клас для дітей "Ілюзія"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Запрошуємо на майстер-клас "Ілюзія" для дітей +6.

Відкрийте двері до світу магії та дива разом із незрівнянним Миколою Магом! На цьому захоплюючому майстер-класі ваші діти зможуть поглибитися у магічний світ фокусів та ілюзій.

Під чутливим керівництвом нашого досвідченого мага Миколи вони вивчать найцікавіші магічні трюки, що залишать кожного захопленим та враженим. Кожен учасник отримає власний ілюзійний реквізит, щоб мати змогу дивувати своїх друзів та рідних у будь-який час.

Під час майстер-класу Микола Маг розкриє декілька неймовірних секретів ілюзійного мистецтва, а потім діти матимуть можливість спробувати їх власноруч. Приєднуйтеся до нас та перетворіться на справжніх чарівників у своєму житті!

Придбати квиток на Майстер-клас для дітей "Ілюзія" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Майстер-клас для дітей "Ілюзія" відбудеться 19 травня 2024, 14:00, неділя в Продюсерський центр Ізмайлової Марини . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.