НАОНІ оркестра. Володарі стихій

30 червня 2024, 19:00, неділя
У продажу залишилось 1299 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 390 грн
Бронь
1
годину

Про подію

 

Музичне фентезі-шоу «Володарі Стихій» - це унікальний інструментальний мюзикл, який поєднує в собі витончену майстерність найкращих солістів-інструменталістів та Національного оркестру народних інструментів України НАОНІ оркестра.

Музичну складову доповнюють високоякісні аранжування, глибоке змістовне наповнення, цікавий фентезійний сюжет, вражаючий візуальний ряд та інноваційна подача з використанням 3D віджеїнгу та хореографічних перформансів.

Чому варто відвідати Музичне фентезі-шоу «Володарі Стихій»?

  • Унікальні композиції на основі українського народного і авторського матеріалу в сучасному аранжуванні (можна почути і мелодії Щедрика, Гопака, Аркана, Коломийки, пісні "Ой Верше, мій Верше", Колискової, Гуцулки, а також світових джазових, класичних, рок хітів)
  • Унікальні українські інструменти і виконавці: Владислав Ваколюк (бандура) м. Київ, Андрій Стовп’юк (гуцульські цимбали), м. Коломия, Івано-Франківська обл., фіналіст шоу «Україна має талант», Олесь Журавчак (етно-духові: дримба, тилинка, фрілка, сопілка), м. Київ, ОлексадрБожик (скрипка, одночасно грає на 3 скрипках і занесений до Книги рекордів України), м. Львів, фіналіст шоу «Україна має талант», унікальний Національний академічний оркестр народних інструментів України – НАОНІ оркестра, м. Київ.
  • Унікальна форма подачі - інструментальний мюзикл, в основі якого фентезійний сюжет легенди часів Трипільської цивілізації. Потужне смислове наповнення, цікавий сюжет, високоякісні аранжування, високопрофесійне та мега-віртуозне виконання, інноваційна подача з використанням 3D віджеїнгута хореографічних перформансів – все це зробило шоу «Володарі Стихій» неймовірно яскравим, візуально вражаючим, емоційно захоплюючим 100% українським національним культурним продуктом.
 

Водночас, це занурення глядачів у атмосферу фентезі та легенди часів Трипільської цивілізації, покладеної в основу сюжету, через візуалізацію картин-легенд відомого у всьому світі українського художника Віктора Крижанівського, які сповнені глибокого символізму і сакрального змісту, а також через візуалізацією артефактів та символів часів Трипільської цивілізації, про які ми знаємо з казок і легенд, та через звуки унікальних традиційних українських народних інструментів.

Час настав!

Чотири Володарі Стихій на одній сцені, ті що творять музику Серцем…
Вода - Владислав Ваколюк - бандура
Земля – Андрій Стовп’юк - цимбали
Вогонь – Олександр Божик - скрипка
Повітря – Олесь Журавчак - етно-духові
та Хранителі Зерен Мелодій - НАОНІ оркестра під керівництвом Віктора Гуцала, диригент-постановник Олег Кунтий
За участі Театру танцю OSDC, хореограф-постановник Олеся Шляхтич
Художник-постановник – Дмитро Ципердюк
Оркестрові аранжування – Іван Небесний
Художник костюмів – Марія Антоняк
Графічний дизайн – Ярослав Крижанівський
Автор ідеї та режисер – Олесь Журавчак

Авторські композиції Володарів та світові рок, поп, класик і фолк хіти. Живий звук та вражаюче  аудіовізуальне фентезі-шоу!

Стань співтворцем музичної Містерії! Розкрий Таємницю Стихій!

Легенда про Таємницю Стихій

Світом правлять Образи, Символи та Знаки – все інше похідне…

Ми повідаємо Тобі про давню Легенду, яка була сотворена Мудрецями Гіпербореї-Аратти.

Зараз ви називаєте цю культуру – Трипільська цивілізація, знакові осередки якої знаходились на території сучасної України 5-7 тисяч років тому.

За стародавньою легендою, тисячі років назад, ще за часів Трипільської цивілізації, у Місці Сили зібралось Коло Мольфарів – наймогутніших Магів Хранителів Стихій – Води, Землі, Вогню та Повітря. Починалася ера Темних сил, і перед Хранителями постало завдання – вберегти від них Таємницю володіння Стихіями.

І було вирішено:
Енергію Стихій сховати у чотири Артефакти, які позначені особливими символами та розіслати їх по всіх сторонах світу.

Енергію Води сховали у сакральну Чашу,
енергію Землі – у Яйце-Райце – писанку,
енергію Вогню сховали у дитячу ляльку-іграшку - жіночу статуетку,
енергію Повітря – у ритуальний Бінокл.

Дух Стихій – вкласти в чотири Обереги, які передаватимуться Таємним Колом Хранителів тільки Обраним, що творять музику Серцем.

Обереги - це ключі, які в потрібний час необхідно активувати, щоб відкрити сховані в Артефактах Енергії Стихій.

А щоб Стихії зберегли свою присутність на Землі вирішили закодувати їх Душу в Музичні Зерна Мелодій, які передаватимуться з покоління в покоління...

І залишили Хранителі таке пророцтво:

Через тисячі років настане нова Світла Ера Людей-Творців, яким буде відкрита Таємниця володіння Стихіями. Будуть вони гармонійними провідниками Духу та створять в Радості та Любові прекрасні, чисті і зелені Міста Майбутнього, а Стихії допомагатимуть їм у всьому. І будуть ці люди носіями нового Світогляду….

І початком буде, коли зберуться у Коло четверо Обраних – Володарів оберегів Стихій – ті що творять музику Серцем.
І віднайдуть та поєднають вони Музичні Зерна Мелодій, відтворивши їх на особливих музичних інструментах у 12 Місцях Сили.
Ці мелодичні вібрації пробудять Дух Стихій та активують Обереги-ключі.
І буде вивільнено Енергію Стихій, яка була схована тисячі років у чотирьох Артефактах та відкрито Таємницю володіння Стихіями для Людей-Творців…

Сто разів буде пробуджено та відкрито Стихії та сто тисяч людей долучаться до творення цієї Містерії… І буде це початком нової Світлої Ери Людства…

Придбати квиток на НАОНІ оркестра. Володарі стихій можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

НАОНІ оркестра. Володарі стихій відбудеться 30 червня 2024, 19:00, неділя в МЦКМ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"