Вистава "Сімʼя Кайдашів"

23 травня 2024, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вистава «Сімʼя Кайдашів», від театру ВЕАТ.

Вистава «Сімʼя Кайдашів» за мотивами відомого твору Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сімʼя» Батьки та діти. Любов та ненависть. Взаємовідносини в родині завжди складні. Навіть якщо зі сторони здається інакше. Коли і смішно, і боляче. Коли всі важливі, але потрібно обирати кого захищати. Коли треба визначатися – боронити своє чи об’єднатися заради спільного. Це історія про палке кохання. Про стосунки свекрухи та невісток. Про відносини між батьками та дітьми. Про боротьбу за своє. Про сім’ю, яку любиш, але не можеш знайти розуміння. І чим може обернутися боротьба між синами за власні родині?

Придбати квиток на Вистава "Сімʼя Кайдашів" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Сімʼя Кайдашів" відбудеться 23 травня 2024, 19:00, четвер в Київська Мала Опера. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.