Інтерактивна шоу-програма для дітей "Wonka Show"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Шоу-програма "Вонка шоу" - це унікальна шоу-програма, яка поєднує в собі цікаві винаходи, фокуси, алхімію та шоколадні сюрпризи для дітей.

За сюжетом шоу Віллі Вонка вирішує створити Фантастичний Шоколад Щастя, від якого люди на Землі ставатимуть радісними та щасливішими. Але щоб його зробити - прийдеться зібрати дуже рідкісні та незвичайні інгрідієнти: веселі какао боби, квадратоутворююче зілля, цукеркову хмарку, яскраву веселку, оборотний фермент, пір’їнку вогняної птиці і ще парочку секретних інгрідієнтів з книги рецептів чарівного шоколаду. Ну, а поки Умпалумпи у відпустці, помічниками Віллі Вонки стануть діти, які за свою роботу, в фіналі шоу, отримають в подарунок по плиточці цього Фантастичного Шоколаду Щастя.

Придбати квиток на Інтерактивна шоу-програма для дітей "Wonka Show" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Інтерактивна шоу-програма для дітей "Wonka Show" відбудеться 16 червня 2024, 13:00, неділя в Європейський Культурний Центр "Краків". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.